FalconSoft posúvame informácie
Hotline   +421 (0)911 977 780
Čas sú peniaze? Nieeee...informácie sú peniaze!  Ak ste potrebovali vykonať úpravu vo Vami evidovaných údajoch a zamestnanec Vám oznámil,  že to nepôjde, tak vedzte, že v 90% prípadov sa jedná len o nedostatočné vedomosti. ..za 3 dni Vám pomožeme vysporiadať aj s týmto nedostatkom.. 
Firemné školenia a rýchlokurzy Pre malé a stredne veľké spoločnosti realizujeme školenia a rýchlokurzy v rozsahu 3 pracovných dní (z pravidla Po, St, Pa). Cieľ a očakávaný prínos Pomôžeme Vám zorientovať sa a plnohodnotne využívať vstavané funkcie a nástroje kancelárskych aplikácií. Dôraz kladieme na tvorbu textu, databáz, korešpondencie, automaticky generovaných zostáv a pod. Počas týchto školení a kurzov sa Vaši zamestnanci zdokonalia v praktickom využívaní kancelárskych aplikácií v rozsahu: začiatočník - mierne pokročilý mierne pokročilý - pokročilý pokročilý - expert Na základe požiadavky môžeme kurzy realizovať priamo vo Vašich firemných priestoroch.
“Posilujte” s nami “Keby ľudia hovorili len to čo vedia, bolo by tu ticho”  Využite jedinečnú možnosť absolvovať rýchlokurz a naučte sa ovládať najčastejšie používané programy. Školenia a kurzy Rozšírenie počítačových vedomostí a zručností
Najviac využívanými aplikáciami sú textové procesory (Word; Writer); tabuľkové procesory (Excel, Calc) a nástroje tvorby multimediálnych prezentácií (PowerPoint, Impress) ?
Partnerský program Výpočtová technika K3invest Investujte do vedomostí a nadobudnite praktické IT skúsenosti Cteným klientom poskytujeme všetky IT služby súvisiace s prevádzkou stredne veľkého podnikateľského subjektu. V tomto priestore má svoje neoddeliteľné miesto aj výučba / kurzy používania výpočtovej techniky.  Kritérium úspešnosti  každej živnosti alebo spoločnosti je v zručnosti a v schopnosti využiť výpočtovú techniku v prospech ňou poskytovaných služieb bez ohľadu na to, či sa jedná o živnostníka alebo spoločnosť.   Žiadne podnikanie sa nezaobíde bez IT výdobitkov (PC, mobil, tablet).  Zručnosť zamestnancov  Nie každý mal možnosť dozvedieť sa o možnostiach ich využitia v školskej lavici. Spoločnosť FalconSoft Vám cestou svojich lektorov ponúka praktické skúsenosti zo súčasného školského SŠ a VŠ prostredia.
najrozšírenejším kancelárskym balíkom je Microsoft Office ?  Dostupná a spoľahlivá kancelárska aplikácia. aplikáciu OpenOffice môžete v domácnosti využívať bezplatne? Dostupná a spoľahlivá aplikácia pre domáce použitie. IBM Lotus Symphony môžete využívať bezplatne aj ako firma? Dostupná a spoľahlivá kancelárska aplikácia.
Vedeli ste že ? Firemné školenia a kurzy Cena už od 45,- € s DPH + množstevné zľavy